Kalba Lipdukas Baretrap Aukštakulniai Moterims Solidi Išgalvotas Pločio Su Mozė Moterų Avalynės Įdėklai Solidi Aukšto kulno Vidpadžiai

(0)
Prieinamumas: Sandėlyje
€57.18 €22.88
  • Sku. k110015
Spalva:
Dydis:
xs s m l xl xxl

Aprašymas

Tai rinkinys priekinių kulniukų pagalvės, pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagos, .Kvėpuojantis, patogus dėvėti.moterys avi aukštakulnius ir taip pat gali būti dėvimi su įvairių batai.Didelis kiekis priekinių kulniukų pagalvėlės yra pakankamai, galite pasidalinti ja su savo draugais, šeima ir kolegos.

Savybės

-Spalva: Balta.

-Medžiaga: Veltinis.

-Dydis: Apie 8.60X6.80X0.30 cm/ 3.38X2.67X0.12in.

- Suteikti jums palankią pagalvėlė, kuri padeda pašalinti spaudimą ir skausmą.

- Ir patogūs, pagaminti iš medžiagos, smūgiams atsparus, kompaktiškas ir lengvas.

- Jie apsaugo ir atpalaiduoja kojas ir padaryti jūsų kojos jaučiasi patogiai, kai vaikščioti.

- Puikiai dirbti aukšti kulniukai, mokasīni, batai, butai, vyrai " batai ir šlepetės, ir kt.

- Didelis kiekis priekinių kulniukų pagalvėlės yra pakankamai, galite pasidalinti ja su savo draugais, šeima ir kolegos.

5 x Porų priekinių kulniukų Pagalvėlės

sandalias para mujer