Senovinių amatų gamyklos vietoje surinkimo derliaus seno porceliano arbatinukas.

(0)
Prieinamumas: Sandėlyje
€56.76 €51.09
  • Sku. k499483
Spalva:
Dydis:
xs s m l xl xxl

【 Kūdikių Produkto Pavadinimas 】: Arbatinukas

【 Kūdikių Specifikacija 】: Apie 14 * 15.5 * 12 cm su rankoje (aukštis * plotis * storis)

【Kūdikių svoris】: apie 690 gramų

【 Kūdikių Medžiagos 】: Porceliano

Mūsų parduotuvėje yra platus antikvarinių gaminių, ir nauji produktai yra nuolat ant lentynos.Yra daugiau nei šimtas panašių produktų veislių.Klientai, kuriems reikia skirtingų veislių, galite susisiekti su mumis

Nuotraukos mūsų parduotuvėje yra visos imtis mėgėjo natūra, su tikra ir teisinga aprašymus.Jei turite klausimų, skambinkite arba Wangwang konsultacija.Draugai kviečiami atvykti dėl didmeninės ir paramos mišrios partijos.Jūsų pasitenkinimas yra mūsų siekimas.

Produkto išsamus ekranas diagramoje:

Panašių produktų ekranas diagramoje:

Visi produktai yra supportedAlipay garantija sandorį!

Specialų pareiškimą, Jei jūs tikrai norite išspręsti problemą, jums turi bendradarbiauti.

1. Jei prieštaravimų nėra per 24 valandas po gavimo, mes negali pasiūlyti grįžti.

Mes negalime kompensuoti, be skaitmenines nuotraukas arba kitus įrodymus.

3. Buvo žodinis derybas, tačiau nėra nuotraukos arba atitinkamus įrodymus, bus siunčiami į mus, per 24 valandas, ir kompensacija bus suteikta.

4. Jei nėra kokybės problemos su gautos prekes dėl kitų priežasčių, pirkėjas turi būti grąžinti mokestis 20% nuo mokėjimo per 24 valandas.

5. Gavusi savo naujai pateikti, kad,, jums bus sumokėti pašto mokestis ir siųsti prekes, turite jūsų nurodytu adresu.

[Klientai, kurie perka produktus mūsų svetainėje laikoma, kad sutinkate su aukščiau nurodytos sąlygos. 】

Ką daryti, jei produktas yra sandelyje?

Dėl pernelyg didelio kiekio produktų, mes didmeninė, kai kurie produktai, jums užsisakyti kartais gali būti laikinas trūkumas

Mes turime tokius sprendimus

1. Zhenping Apskrities Yuxian Jade Parduotuvė bus jums pranešti telefonu arba internetu.Po to, kai jūs patvirtinti.Mes pirkti produktus su panašios stilistikos jūsų vardu.

2. Jei jis yra sandelyje, ir jūs turite ne keičiamasi, tai dar vienas punktas.Po jūsų patvirtinimo, mokėjimo už jūsų out-of-stock produktai gali būti grąžintas Alipay jūsų nemokamai naudotis.

Po jūsų patvirtinimo, taip pat galite įsigyti kitų produktų, kurie yra lygiaverčiai produkto.

Ką daryti, jei mokėjimo gavimo ir išsiuntimo metu?

Mes laivas per 48 valandas (mes padarysime viską, kad laivas ryte ir bandyti laivą pietų.Jei jums kyla trūkumas prekes ar pavėluotas pristatymas, dėl oro, mes apie jus iš anksto informuoti apie priežastis.

Kas yra mišrus partijos?

Mišrios partijos nurodo neribotos produktų rūšių ir stilių, ir pirkėjai gali mėgautis didmeninės kainos, taip ilgai, kaip bendra pirkimo kainą (arba iš viso kiekio), pasiekia ar viršija nustatytą sumą (arba kiekis)

Kilmės Žemyninė Kinija
Medžiaga Keramikos & Emalį